Kurumsal

Geçen yüzyıldan bu yana dünyaya damgasını vuran tarım sektöründe, gelişmiş teknolojik kaynakları kullanmak vazgeçilmez bir unsurdur. Özellikle ticari araçlar ve tarım makineleri için dayanıklılığın önemi, teknolojiyi çok daha önemli kılmaktadır. Kullanılan parçaların kalitesi, bu araçların uzun ömürlü olmasında bir garantidir.

Tarım makinelerinde her geçen gün büyüyen Birleşik Mühendislik'in sektördeki güçlü iş ortakları, yollarına güvenle devam etmenin rahatlığını yaşıyorlar. Çünkü zorlu yol ve arazi koşulları, Birleşik Mühendislik'in yüksek teknolojiyi kullanarak, piyasa beklentisinin üzerinde kaliteye sahip tarım makineleri üretmesini sağlamıştır.

Misyonumuz
Dünya yedek parça ve tarım makineleri pazarlarını yakından incelemek, bu doğrultuda fiyat, talep ve ürün değişimlerini algılamak, müşteri siparişlerine adet kısıtlaması olmadan hızlı cevap verebilmek ve tarım makineleri tedarik edilmesinde en iyi hizmeti / fiyatı sunmaktır.

Vizyonumuz
Tarım makinelerinin dağıtım ve satış konusunda, dünya lideri olmak. Müşterilerimiz tarafından en iyi iş ortağı olarak anılmak.Yukarı Çık